Erkekleşen kadından vazgeçilmez kadın olunur mu?

Erkekleşen kadından vazgeçilmez kadın olunur mu?
Eril ve Dişil enerjisi nedir?
Dişil enerjisi nasıl yükselir?
Meditasyonlar nasıl yapılır?

Birebir koçluk seanslar ve eğitimlerimiz hakkında Ayrıntılı bilgi için : 05379180665 Numaradan ulaşabilirsiniz.Dr. Sara kimdir?
İlk ve orta öğrenimini otalamanın üzerinde bir başarı ile yurtdışında tamamlayan Sara, yüksek öğreniminin ilk adımını Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde atmıştır.

Eczacılık Fakültesi’nin yorucu 5 yıllık süresi içerisinde kendisinin ilgi alanlarını belirlemiş ve bu ilgi alanlarında eğitimler alarak kendisini geliştirmeye başlamıştır. Kişisel yaşamında farkındalık yaratacak bir konuyu keşfederek farmakognozi bilim dalına yönelmiştir. Hatta yönelmekle kalmayıp yüksek lisansını farmakognozi üzerine yapmıştır.

Yaşam koşullarının ağırlığı kendisini üç yıl kadar özel bir eczanede yönetici olarak çalışması, kendisinin özellikle ilaçlar konusunda tecrübe edinmesine ve bilgisini arttırmasına neden olmuştur.
Doktorasını antidepresan ilaçlar üzerine başladı.
Bunca yıllık eğitim hayatını çeşitli başarılarla taçlandıran Doktor Sara 2014 yılının Ocak ayında hayatını baştan aşağı değiştirecek olan trafik kazası yapmıştır. Bu kaza tüm yaşamını ve tüm düşüncelerini ve hayata karşı bakış açılarını değiştirmiştir. Hastanenin yoğun bakım sürecinde bilincinin açık vücudunun kapalı olduğunu, kendisine yapılan müdahaleleri algılayabildiğini fakat yanıt veremediğinin gerçeğini farketti. İşte bu andan sonra kendi ifadesiyle ‘’hayatımın mihenk taşı ‘’ diyerek adlandırdığı yeni bir bakış açısı kazandı. Artık Doktor Sara’nın tüm amacı fiziksel acıdan çok ruhsal acı çeken hastaların tedavisini gerçekleştirmek olmuştur. Bu amaçla tedavide ilacın dışarda değil de insanın içinde olduğunu gözlemledi. Sonuç olarak doktor Sara hayatında yaşadığı bu deneyim sayesinde artık bilinçaltı gerçeğine yoğunlaşarak çalışmalarına devam etti.
Sağlığına kavuştuktan sonra yurtdışında klinik hipnoz, enerji terapi… …
İtalya’da olmak üzere hipno terapi eğitimlerini üniversite bazında başarı ile tamamlamıştır. Türkiye’de de tecrübe edinmeyi hedef alan Doktor Sara birçok uzman Hipnoterapist ile çalışmış, birçok sağlık kuruluşuna da danışmanlıkta bulunmuştur. Como’ da ilişkiler, beden dili, kişisel gelişim alanlarında sertifikalar aldı. Özellikle seminerlerinde ve eğitimlerinde kullandığı üslubu daha çekici hale getirmek için 2 yıl boyunca film star atölyesi Acılan Büyüktürkoğlun’dan kamera önü oyunculuk eğitimi bile almıştır. Ve en son kendi akademisini kurmaya karar verip ve İçsel yolculuk akademiyi 2017 yılında kurdu.
İlişkilerin bilinçaltı, hipnoz ve bilinçaltı temizliği üzerine 4 dilde (Türkçe-Farsça-İngilizce-Azerice) bireysel seanslar yapıp, seminerler veriyor.
Ayrıntılı bilgi için : 05379180665 Numaradan ulaşabilirsiniz.

Kişisel sosyal medya hesaplarımdan beni takip edebilirsiniz;

Facebook ► http://www.facebook.com/doktorsara
Twitter ► http://www.twitter.com/drsara_koc
Instagram ► http://www.instagram.com/dr.sara.dr
Snapchat ► https://www.snapchat.com/add/dr.sara2016
Web sitem ► http://www.doktorsara.com
Linkedin ► https://tr.linkedin.com/in/dr-sara-8a1b8111a

(Toplamda 1 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ