KARAVAN TATİLİ VLOG #4 ST JOHN BAZİLİKASI ve SELÇUK KALESİ

Karavan tatili vlog İzmir Selçuk ilçesi Selçuklu Kalesi ve St. John Bazilikası ziyaret ediyorum karavanla gezi rotası kültür turları ile devam ediyor.

Hristiyan inancında Aziz Juhanna, İsa peygamberin ölümünden önce annesini emanet ettiği havarisi olduğuna inanılıyor. Aziz Juhanna, ya da St John, İsa peygamberin annesi Hazreti Meryem’i de alarak Efes’e gelip yerleştiklerine inanılıyor. Aziz Juhanna’nın öldüğü yere daha sonraki dönemde şu an ziyaret ettiğim Jt. John Bazilikası inşa edilerek, onurlandırılıyor. Bölge uzun yıllar Bizans egemenliğinde kalmış olup, Aydınoğulları beyliği tarafından ele geçirilmiştir.

Değerli dostlarım, KARAVAN TATİLİ VLOG videolar ile kültürel tarih, deniz ve turistik zenginliklerimiz konusunda önerilerimi ve mutlu yaşam ipuçlarını sizlerle birlikte canlı yayında paylaştım, fayda sağlaması dileğimle.

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN ► https://goo.gl/RMYYek

ANNE BABA KİTABIM – Çocuk Büyütürken 100 Soru ve 100 Cevap
⚡ Kitabım konusunda sizlerin gözlemleri ve yorumlarınızı paylaşmanızdan memnuniyet duyarım, İzlediğiniz için teşekkür ederim,

Sağlık ve sevgiyle

Dr. Bora KÜÇÜKYAZICI, Neuro Trainer
Klinik Psikoloji PhD, Aile Danışmanı & Eğitim Koçu

Brain Center of İstanbul Ataşehir,
KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ
İstanbul – Türkiye
Tel: 0 216 6887778

Önerdiğim Videolarım:
DEPRESYON BELİRTİLERİ NELERDİR? ► https://goo.gl/ZLzdxL

ÖZGÜVEN GELİŞTİRME TEKNİKLERİ NELERDİR? ► https://goo.gl/d2ABCE

WEB SİTEMİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ ► http://www.braincenter.com.tr

web 1: http://www.borakucukyazici.com
web 2: http://www.cocukvegenc.com
web 3: http://www.youtube.com/borakucukyazici
web 4: http://www.facebook.com/borakucukyazici

ETİKETLER: karavan,karavanla,karavanla tatil,karavan tatili,izmir,efes,selçuk,selçuk kalesi,aziz john,st john,aziz yuhanna,ephesus,Basilica of Saint John,st john bazilikası,bazilika,kültür,tarih,kültür turizmi,kültür gezi,gezi,kale,kalesi,Basilica of St. John,Aziz Yohannes Bazilikası,aziz yohannes,turizm,rehber,gezi vlog,vlog,tatil vlog,karavan vlog,vlog videoları,St. Jean Kilisesi,st. jean bazilikası,ayasuluk,izmir selçuk,st john’s,st john passion,karavan turu

(Toplamda 1 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ