Daha İyi Hissetmek için KARE NEFES Nasıl Yapılır ? Kişisel Gelişim Videoları

Kare Nefesi ile gerçekten size gelecek bir nefes uygulaması yapmak ister misiniz ? Kare nefesini içselleştirdiğinizde rahatlayacak ve kendinizi anlık, öfke ve stres anlarında nasıl sakinleştireceğinizi öğreneceksiniz.

►Erdem Taşkınsu MİNDFORM Koçluk Ve Workshoplar İçin ;

►Telefon : 0530 575 62 34 Ya da http://www.erdemtaskinsu.com/

►İlişkinizde aşamadığınız durumlar ya da gerçekleştirmek istediğiniz davranışlar için daha güçlü hissetmek için MindForm koçluktan destek alabilirsiniz.

►POZİTİF YAŞAM KOÇLUĞU PROGRAMININ İÇERİĞİ ;
►http://www.erdemtaskinsu.com/yasamkocluguegitimi/

►İnstagram: https://www.instagram.com/erdemtaskinsu

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMEDİR!

Erdem Taşkınsu, Psikolog ya da Klinik Psikolog değildir. Erdem Taşkınsu, YÖK onaylı denkliği olan Devlet Üniversitelerinden, Sosyoloji, Aile Danışmanlığı ve Pozitif Psikoterapi Danışmanlığı eğitimi alarak mezun oldu. Ayrıca felsefe ve psikoloji eğitimlerini de alarak; kişisel gelişim, iletişim, NLP, yaşam koçluğu uygumaları yapmaktadır.

Erdem Taşkınsu, Kişisel Gelişim ve Koçluk uygulamaları konusunda da birçok eğitimlerini tamamladı ve bu eğitimlerine binaen sosyolojinin anlamı, toplum bilimi içinde yer alan aile, ikili ilişkiler, insan ilişkileri gibi konular üzerine sosyal medyada paylaşımlar yapmaktadır.

Erdem Taşkınsu’ya ait hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz. Yapılan tüm çalışmalar bireysel niteliklerinizi artırmak, potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yaşam kalitenizi yükseltmek içindir.

(Toplamda 8 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ