ANNE BABA ÇOCUK İÇİN EN MÜTHİŞ AKTİVİTE,İLGİNÇ OLAYLAR VİDEO – DR. BORA KÜÇÜKYAZICI

Anne,baba ve çocuk için en müthiş aktivite öneriler,ilginç olaylar ve çocukla kaliteli zaman geçirme önerilerini Dr. Bora Küçükyazıcı sizler için anlattım,

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN ► https://goo.gl/RMYYek

Anne ve babalar için çocuklarıyla KALİTELİ ZAMAN geçirme ipuçları, öneriler

⚡ ÇOCUKLA KALİTELİ ZAMAN GEÇİRMEK konusunda sizlerin görüş ve yorumlarınızı paylaşmanızdan memnuniyet duyarım.

İzlediğiniz için teşekkür ederim,

Sağlık ve sevgiyle
Dr. Bora KÜÇÜKYAZICI

Önerdiğim Videolarım:
DEPRESYON BELİRTİLERİ NELERDİR?
► https://goo.gl/ZLzdxL

ÖZGÜVEN GELİŞTİRME TEKNİKLERİ NELERDİR?
► https://goo.gl/d2ABCE

WEB SİTEMİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ
► http://www.braincenter.com.tr

Dr. Bora Küçükyazıcı – Neuro Trainer
Uzm. Klinik Psikolog & Aile Danışmanı

Brain Center of İstanbul
Ataşehir, İstanbul – Türkiye

Tel: 0 216 6887778

web 1: http://www.braincenter.com.tr
web 2: http://www.borakucukyazici.com
web 3: http://www.cocukvegenc.com
web 4: http://www.youtube.com/borakucukyazici
web 5: http://www.facebook.com/borakucukyazici

Baba ve çocuk ile kaliteli zaman… Her ne kadar günümüzde çalışan annelerin sayısı giderek artmaktaysa da halen evin maddi ihtiyaçlarını karşılamak çoğunlukla evin erkeğinin görevidir. Bu nedenle de babalar ne yazık ki zamanlarının çoğunu eş ve çocuklarından ayrı olarak geçirmektedir.

edadiBaba ve Çocuk Kaliteli Zaman Geçirmelidir
Gün boyu yoğun bir şekilde çalışan erkek eve geldiğinde bir eş ve bir baba olmanın sorumluluklarla karşı karşıya kalır. Bazen farkında olmadan günün stresi ve sıkıntısını evdekilere yansıtır. Veya“Çocuğuma yeterince zaman ayıramıyorum” düşüncesinin yarattığı suçluluk duygusuyla çocuklarına aşırı hoşgörülü davranmak ve onları hediyelere boğmak gibi davranışlar göstererek bu olumsuz duygudan kurtulmaya çalışır.

Ancak şu bilinmelidir ki önemli olan geçirilen zamanın süresi değil, kalitesidir. Eve geldiğinizde çocuğunuzla oturup biraz oyun oynamak, gününün nasıl geçtiğini sormak, onun anlattıklarını dikkatle dinlemek, gün içinde yaptığı resimleri vs ilgiyle incelemek ve beğeninizi göstermek, yanağını okşamak, başınızdan geçen ilginç şeylerden kısaca da olsa bahsetmek, yeterli duygu paylaşımının yapılmadığı uzun süreli beraberliklerden çok daha değerlidir.

Zaman zaman hafta sonları birlikte tiyatroya gitmek, futbol, basketbol vs. oynarken çocuklarınızı izlemek veya onlara kısaca katılmak fazla zaman almayacağı gibi onları sanıldığından çok daha fazla mutlu edecektir.

ETİKETLER: anne,baba,çocuk,müthiş,aktivite,ilginç,olaylar,anne baba,bora küçükyazıcı,ilginç olaylar aktivite,müthiş aktivite öneri,anne mete bebek,çok müthiş eğlenceli,eğlence,komik,çocuk şarkısı,çizgi film,çocuk aktiviteleri,önerilen çocuk olaylar,en,en müthiş aktivite,müthiş baba çocuk,müthiş anne çocuk,müthiş çocuk video,video,en ilginç video,en ilginç çocuk,en müthiş çocuk,en müthiş aktivite,en ilginç aktivite,ilginç olaylar video,anne baba video,çocuk için video,

(Toplamda 3 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ