Depresyon nasıl geçer nedir, belirtiler, kişisel gelişim videoları, Dr. Bora Küçükyazıcı

Depresyon nasıl geçer, depresyon nedir, belirtileri nedir,kişisel gelişim videoları Dr. Bora Küçükyazıcı canlı yayında anlatıyor.

Değerli dostlarım, depresyon nedenlerini, etkilerini, mutlu yaşam ipuçlarını sizlerle birlikte canlı yayında paylaştım, fayda sağlaması dileğimle.

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN ► https://goo.gl/RMYYek

ANNE BABA KİTABIM – Çocuk Büyütürken 100 Soru ve 100 Cevap

⚡ Kitabım konusunda sizlerin gözlemleri ve yorumlarınızı paylaşmanızdan memnuniyet duyarım,

İzlediğiniz için teşekkür ederim,

Sağlık ve sevgiyle
Psikolog Dr. Bora KÜÇÜKYAZICI

Önerdiğim Videolarım:
DEPRESYON BELİRTİLERİ NELERDİR?
► https://goo.gl/ZLzdxL

ÖZGÜVEN GELİŞTİRME TEKNİKLERİ NELERDİR?
► https://goo.gl/d2ABCE

WEB SİTEMİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ
► http://www.braincenter.com.tr

Dr. Bora Küçükyazıcı – Neuro Trainer
Uzm. Klinik Psikolog & Aile Danışmanı

Brain Center of İstanbul
Ataşehir, İstanbul – Türkiye

Tel: 0 216 6887778

web 1: http://www.braincenter.com.tr
web 2: http://www.borakucukyazici.com
web 3: http://www.cocukvegenc.com
web 4: http://www.youtube.com/borakucukyazici
web 5: http://www.facebook.com/borakucukyazici

NEUROFEEDBACK BEYİN DALGASI EGZERSİZLERİ İLE DEPRESYONA SON!
neurofeedbackNeurofeedback, sağlıklı düşünce şeklini geri getirmeye ve beyine hangi durumda nasıl yanıt oluşturmanın daha uygun olacağını öğreterek depresyonu ortadan kaldıran bir neuro eğitim’dir. Beyin eğitimi- Neuro Training, uygulanan neurofeedback egzersizleri ile depresyon tedavisinde etkili bir yöntemdir. Neurofeedback egzersizleri ile beyin çalışma şekli daha stabil hale gelir ve neurofeedback egzersizleri ile birlikte eş zamanlı uygulanan davranışçı-bilişsel terapi detseği ile kişinin yaşamında sağlanan olumlu değişikler ile depresyon son bulur.

Neurofeedback egzersizleri ile beyin eğitimden sonra, depresyonlu kişiler ruh hallerini daha rahat kontrol ediyorlar ve motivasyonları yükseliyor. Neuro Training, yani neurofeedback egzersizleri ile depresyona bağlı beyin kalıplarını değiştirerek, sorunun temeli düzenlenir. Neurofeedback egzersizleri, beyin işleyişinde kalıcı gelişmeler sağlar ve istenmeyen yan etkileri yoktur.

Neurofeedback Beyin Dalgası Egzersizleri, Depresyonu Tedavi Etmede Nasıl Yardımcı Olur?

Zaman zaman üzgün veya depresif hissetmek çoğu insana olur, ancak genellikle bu duygu durum kendiliğinden geçer ve kişi ruh halini kendi kendine düzeltebilir. Ancak, bazı insanlar uzun bir süre boyunca depresif hallerini atlatamazlar. Bu gibi durumlarda kişinin psikolojik tanıyla; klinik depresyona sahip olduğu kabul edilir.

Neurofeedback egzersizleri, depresyonla ilişkili işlevsiz beyin fonksiyonlarına güçlü bir tedavi sağlar. Neurofeedback eğitimi ile beyin, nitelikli bir Neurofeedback klinisyeni gözetiminde ruh halini düzenlemenin sağlıklı kalıplarını uygular. Seanslar haftada bir defadan bir çok defaya kadar 30’ar dakika sürer. shutterstock_304868180

Depresyonda olanlar, bir kaç seanstan sonra genellikle gelişme fark ederler. Uygulanan Neurofeedback seansları ile beyin düzenli olarak sağlıklı kalıplar yapmayı tam olarak öğrenir. Yeterli uygulama ile beyin kendi kendine bu sağlıklı kalıpları oluşturmayı ve ruh halini bağımsız olarak düzenlemeyi öğrenir.

Neurofeedback depresyon hastalarının yaşamlarını geri almalarına yardımcı olur. Depresyonda olduğunuzda beyin dalgalarınız olumsuz değişir ve Neurofeedback egzersizleri ile beyin dalgalarınızda kalıcı düzenleme sağlanarak, daha sonraki yaşam dönemlerinizde çok daha rahat hissedilmesine yardımcı olabilir.

depresyon nasıl geçer,depresyon,depresyon nedir,depresyon belirtileri,neden,depresyon nedenleri,nedir,kişisel,gelişim,videoları,kişisel gelişim videoları,dr,dr bora küçükyazıcı,depresyondan kurtulma yolları,eğitici video,psikolojik hastalıklar,manik depresif,meditasyon videoları,meditasyon teknikleri,mutluluğun formülü,kişisel gelişim,depresyondayım unutuldum,türkçe motivasyon,motivasyon videosu,motivasyon konuşması,motivasyon konuşmaları,ruh sağlığı

(Toplamda 5 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ