23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 🇹🇷

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Ulusu. 23 Nisan çocuk bayramı gösterileri. 23 Nisan
🚩 Önceki Video: https://youtu.be/_EVk4wMUUAk

🚩 Merhaba değerli arkadaşlar,
hepinize Antalya’dan selamlar, sevgiler…

✔ Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı 🇹🇷
❗Atatürk diyor ki: “Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar değerli, önemli olduğunu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şeyler bekliyoruz.”

✔Sevgili çocuklar, hepinizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını canı gönülden kutlarım.

Sevgiyle kalın.

Ali GÜLKANAT

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Ulusu. 23 Nisan çocuk bayramı gösterileri. 23 Nisan

✔ Çocuk yurdun temelidir. Bu ülkenin geleceği çocuklarımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

✔ 23 Nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür. Türk milletine kutlu olsun. Ulusal Egemenlik Bayramınız Kutlu Olsun.

✔ Çocukların hükmettiği bir dünya ancak oyuncak dünyası olur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

✔ 23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

✔ Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlikve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan…
Yurdu koruyan,
Yarını kuran,
Sen ol çocuğum.
Eskiyi unut,
Yeni yolu tut,
Türklüğe umut,
Sen ol çocuğum.
Bizi kurtaran,
Öndere inan,
Sözünü tutan,
Sen ol çocuğum.
Küçüksün bugün,
Yarın büyürsün
Her işte üstün
Sen ol çocuğum.
Çalışıp öğren,
Her şeyi bilen
Yurduna güven
Sen ol çocuğum.

Hasan Ali YÜCEL

(Toplamda 1 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ