ANNE BABA ÇOCUK KİŞİSEL GELİŞİM DR. BORA KÜÇÜKYAZICI,EĞLENCELİ DERS ÇALIŞMA,EN GÜZEL KALİTELİ ZAMAN

Anne baba için çocuk kişisel gelişim uzman video Dr. Bora Küçükyazıcı, Eğlenceli Ders çalışma,Güzel Kaliteli Zaman geçirmek konusunda ailelere bigliler paylaşıyorum.

Değerli dostlarım,
Anneyiz kanalında Selcen hanımın misafir konuğu oldum ve anne baba için Çocukla Kaliteli Zaman Geçirmek Nedir? anlattım. Video filmi izleyip, yorum ve katkılarınızı bekliyorum.

Aile iletişiminize ve çocuğunuzu doğru anlamaya fayda sağlamasını dilerim.

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN ► https://goo.gl/RMYYek

ANNE BABA KİTABIM – Çocuk Büyütürken 100 Soru ve 100 Cevap

⚡ Kitabım konusunda sizlerin gözlemleri ve yorumlarınızı paylaşmanızdan memnuniyet duyarım,

İzlediğiniz için teşekkür ederim,

Sağlık ve sevgiyle
Psikolog Dr. Bora KÜÇÜKYAZICI

Önerdiğim Videolarım:
DEPRESYON BELİRTİLERİ NELERDİR?
► https://goo.gl/ZLzdxL

ÖZGÜVEN GELİŞTİRME TEKNİKLERİ NELERDİR?
► https://goo.gl/d2ABCE

WEB SİTEMİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ
► http://www.braincenter.com.tr

Dr. Bora Küçükyazıcı – Neuro Trainer
Uzm. Klinik Psikolog & Aile Danışmanı

Brain Center of İstanbul
Ataşehir, İstanbul – Türkiye

Tel: 0 216 6887778

web 1: http://www.braincenter.com.tr
web 2: http://www.borakucukyazici.com
web 3: http://www.cocukvegenc.com
web 4: http://www.youtube.com/borakucukyazici
web 5: http://www.facebook.com/borakucukyazici

Kaliteli zaman önerileri paylaştığımız bu makale, ebeveynlerin çocuklarıyla ev dışında keyifli zaman geçirmesine pozitif katkı sağlayacaktır.

Ailenin hep birlikte veya anne-çocuk, baba-çocuk gibi düzenlenecek sosyal aktiviteler, bireylerin birbirini tanımasını, birlikte daha sağlıklı ve keyifli zaman paylaşmalarına imkan sağlamaktadır.

– Sosyal aktivitenin belirlenmesi: anne baba ve çocuk haftanın bir gününü birlikte geçirmek üzere, sinema veya oyun parkı gibi sosyal alanlarda geçirmeyi planlayabilir. Ergenlik döneminde kız çocuklarının anneyle alışverişe çıkması veya kahve içmesi veya erkek çocuklarının babayla beraber sinemaya gitmesi gibi örneklendirilebilir.

– Spor aktiviteleri: çocuğun kaba motor becerilerini geliştirilen basketbol, futbol veya yüzme gibi çeşitli spor dalları anne baba katılımıyla beraber eğlenceli hale getirilebilir. Örneğin skor tutularak maç veya yarış yapalabilirsiniz. Birinci olan ödüllendirilerek daha keyifli hale getirilebilir. Fiziksel enerjinin boşaltılmasını sağlayan bu tür spor aktiviteleri çocuğun rahatlamasını da sağlar.

kaliteli zaman önerileri– Birlikte alışverişe çıkmak: çoğu anne babanın evdeki ihtiyaç doğrultusunda, sebze veya meyve alışverişine haftada en az 1 gün ayrılır. Ayrılan bu zamana çocuğu da dahil ederek geçirilen zamanı keyifli hale getirmek mümkün. Alışveriş öncesi alınacaklar listesini çocukla beraber yapmak çocuğun organizasyon ve planlama becerisini geliştirecektir. Özellikle alışveriş için geniş zaman ayırabileceğimiz semt pazarlarına gitmek çocuk için keyifli bir deneyim olacaktır. Geleneksel pazar alışverişleri, özellikle küçük yaş çocuklarında, sebze ve meyveleri tanımak açısından çeşitlilik gösterir.Çocuğun yaşadığı toplumun geleneksel yapısıyla ilgili fikir sahibi olmasına da olanak sağlar. Özellikle semt pazar ziyaretleri, çocukla kaliteli zaman önerileri sıralamasında üstlerdedir.

ETİKETLER: turkey,tr,türkiye,türkçe,turkish,türk,turk,eğlence,popüler,yeni,trend,eğlenceli,komik,vlog,garip,acayip,aile,güzel,online,psikolog,üniversite,lise,motivasyon,anne,baba,psikoloji,çocuk,eğitici video,annelik,ders çalışma,ders,çözüm,belirtileri,kişisel gelişim,mutlaka izle,uzman,okul,terapi,tedavi,bilişsel davranışçı terapi,ilginç bilgiler,dr,bora küçükyazıcı,anne baba olmak,çocukla kaliteli zaman,ilginç bilgiler video,kişisel gelişim video,anne baba video

(Toplamda 16 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ