İlişkinizin sağlıklı yürümesi için izleyin!

Kadınlar anlaşılmak için değil yaşanmak için vardırlar, eğer yaşanacak bir kadın bulduysanız, anlamak için vakit kaybetmeyin.

Bu videoda anlaşılma üzerine konuştuk. Aslında anlaşılmak zorunda olmadığımızı, zaten hiç kimsenin bizi tam olarak anlayamayacağını anlattım. Ama birbirimize saygı gösterebiliriz. Birbirimizin farklılıklarını, zenginleşmek için kullanabiliriz.

Bir elmanın iki yarısı olmak zorunda değiliz, iki ayrı elma olabiliriz. İki ayrı çiçeğiz bir araya gelince buket oluyoruz. O yüzden birilerini değiştirmek yerine kabul etmek veya onunla bu konuda bir anlaşmaya varmak en doğrusu.

Hepimiz bir yoldayız, bu yolda en önemlisi, başkalarını değiştirmek istiyorsak eğer, kendimizi değiştirmektir. Çünkü senin gönlün değişirse dünya değişir.

Kanalımıza abone olmayı unutmayın: https://www.youtube.com/user/hakanmenguc?sub_confirmation=1

► Ben kimim?

Merhaba ben Hakan Mengüç; uzun yıllardır ilişkiler, beden dili ve özgüven üzerine koçluk çalışmaları yapıyor, seminerler veriyorum. Uludağ Üniversitesi’nde öğrenim gördükten sonra Güney Afrika’da Hayvan Davranışları ve Rehabilitasyonu üzerine eğitim aldım. Dünyanın en saygın konuşma platformu kabul edilen TedX’e konuşmacı olarak davet edilip konuşma yaptım. Profesyonel olarak ney ve piyano çalıyorum. 2 yıl Bursa BB konservatuarında okudum. Tahran’da ‘Mevlana Terapi’ eğitimi aldım. Erciyes Üniversitesi ve Bozok Üniversitesi beni 2016 yılında ”Yılın En İyi Konuşmacısı”, ”Yılın En İyi Yazarı” ödülüne layık gördü. Hala öğrenmeye ve öğrendiklerimi paylaşmaya devam ediyorum. Teşekkürler.

Seminer daveti veya koçluk isteği için bana hakanmenguc@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

► Sosyal medya hesaplarım ↓

Web sitem ► http://www.hakanmenguc.org
Facebook ► http://www.facebook.com/hakanmenguc
Twitter ► http://www.twitter.com/hakanmenguc
Instagram ► http://www.instagram.com/hakanmenguc
Snapchat ► https://www.snapchat.com/add/hakanmenguc
Blog ► http://www.hakanmenguc.com
Linkedin ► https://goo.gl/5DhN3S

► Hakan Mengüç Store Açıldı!

Yoğun istek üzerine bazı ürünlerimiz satışa çıktı. 2017 itibariyle her ay yeni bir ürün eklenecektir. İndirimli fiyatlardan faydalanmak için hemen ziyaret edebilirsiniz ► http://store.hakanmenguc.org

Videolarımızdan hemen haberdar olmak için abone olmayı unutmayın: https://www.youtube.com/user/hakanmenguc?sub_confirmation=1

(Toplamda 12 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ