Üşengeçlik Ve Erteleme Sorunu İçin Meditasyon

Erteleme sorunu ya da hastalığı iş performansımızı etkilen bir sorundur, bu meditasyon kaydımızda, tembellik, üşengeçlik ve erteleme sorununuz için bilinçaltı temizleme olumlamalarını hazırladık.

Meditasyon zihinsel ve bedensel gevşeklik halidir ve bilinçaltı bu seviyede söylenen olumlamaları daha iyi alır, bu kaydımızda tembellik, erteleme sorununa yönelik olumlamalar alıyor durumda olacaksınız.

Ertelemenin, üşengeçliğin çeşitli nedenleri vardır, en temel neden mükemmeliyetçiliktir. Yapmanız gerektiğini bilirsiniz ama bir türlü harekete geçmezsiniz, çalışma isteği duyarsanız ama bir türlü çalışmaya geçemezsiniz, işte bu olumlamalar ile içinizde çalışma isteği artacak, üşengeçlik azalacak ve artık daha az erteleyeceksiniz, çünkü erteleme hastalığından kurtulacaksınız.

Meditasyonu Ne kadar dinlemeliyim ?

Gün içinde istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz, 21 gün boyunca dinlemeniz tavsiye edilmektedir. Gece yatmadan önce de olumlamalar size eşlik edecektir.

► Abonemiz Olun : https://www.youtube.com/c/erdemtaskinsu/?sub_confirmation=1
► Facebook : https://www.facebook.com/erdemtaskinsu
► İnstagram :https://www.instagram.com/erdemtaskinsu/
► Takipte kalın : https://www.youtube.com/c/erdemtaskinsu
UYARI
Dikkat ! Bu video akıl ve ruh sağlığı yerinde olan ve mutluluğunu daha fazla arttırmak isteyen bireyler içindir. Eğer Tıbbi bir rahatsızlığınız varsa, hekiminize başvurun.
Burada paylaştığım videoların tümü kişilerin bireysel gelişimine katkı sunma amaçlıdır. Tedavi amaçlı değildir. Kendinizin üstesinden gelemediğiniz olumsuz duygularınız için psikoterapiden veya bir uzmandan desek alabilirsiniz.
Garden Music Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

(Toplamda 10 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ