Kurban Psikolojisinden Kurtul ! Yaşamının Kurbanı mısın Kurtarıcı sımısın?-Kişisel Gelişim Videoları

Bu videoda kurban psikolojisinden nasıl kurtuluruz, kurban rolü nedir ? Kurtarıcı rolü nedir ? Bu konuda bilgi ve farkındalık sahibi olacaksınız. Ayrıca video motivasyonunuzu arttırmak için tasarlandı.

Kurban Psikoloji Nedir ?
Kurban rolünü benimseyen kişi durumlardan devamlı şikayet eder, geçmiş pişmanlıklara odaklanır, geçmişte yaptığı hataları devamlı düşünür, üzülür kendini ya da birilerini suçlar. Kurban rolü, seni uyuşturur ve beynin hoşuna giden bir roldür, çünkü devamlı suçlayacak birileri vardır. Başkaları bittiğinde kendini suçlarsın. Değişimin kontrolünde olmadığına inanır, yaşamını değiştirecek gücü kendinde bulamaz, bunu hep birilerinden bekler.
Yaşamda hatalar yapmamızdan ya da yanlış seçimler yapmamızdan daha kötü olan kurban rolünü oynamaktır, böyle bir rol bizim dengemizi bozar, enerjinizin frekansını düşürürsünüz ve ne olur biliyor musunuz ? Yaşamınızda sizin gibi kurban rolünde olan insanları ve olayları çekersiniz, çünkü bu kurban rolünde olanlar birbirlerini severler, çünkü aynı çukurdadırlar ve o çukuru kazmayı severler, geçmişi de suçlarlar, kendilerini de ve o kurban rolünden çıktığınızda ilk suçlayacakları kişi kim olur biliyor musunuz ? Siz olursunuz, çok değiştin derler… Aldırmayın

DAHA FAZLASI İÇİN:
www.erdemtaskinsu.com

Ayrıca Sosyal Medya Hesaplarımdan Paylaşımlarımı Takip Edebilirsiniz:
► Abonemiz Olun : https://www.youtube.com/c/erdemtaskin…
► Facebook : https://www.facebook.com/erdemtaskinsu
► İnstagram :https://www.instagram.com/erdemtaskinsu/
► Takipte kalın : https://www.youtube.com/c/erdemtaskinsu

Muzik :

Audionautix sanatçısının TV Drama Version 2 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://audionautix.com/
Audionautix sanatçısının The Voyage adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://audionautix.com/
Audionautix sanatçısının The Angels Weep adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://audionautix.com/

Rynos Theme Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

(Toplamda 10 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ