KİTAP TANITIMI,ANNE BABA KİTAP TAVSİYESİ,DR. BORA KÜÇÜKYAZICI,ANNE ANNE SOHBETİ,YOUTUBE SOHBET

Kitap tanıtımı, kitap tavsiye,anne baba kitap tavsiyesi,youtube sohbet,anne baba sohbet,tavsiye edilen kitap,çocuk büyütürken,kitap tavsiye video,kitap tanıtım video,anne baba için kitap tanıtımı

Yazdığım Anne Baba kitabı içinde sorular ve cevaplar, kişisel gelişim için kitap önerileri içinde yer alıyor. Ebeveynlik için çocuk gelişimi konusunda Psikolog Doktor Bora Küçükyazıcı kitabı yeni çıktı, SAKIN KAÇIRMAYIN!

Tüm kitapçılarda ısrarla İSTEYİN:
ÇOCUK BÜYÜTÜRKEN EN SIK KARŞILAŞILAN 100 SORU ve 100 CEVAP

📽 KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN ► https://goo.gl/RMYYek
🎗 Anne Baba Kitabı – Çocuk Büyütürken 100 Soru ve 100 Cevap

⚡ Kitap konusunda sizlerin gözlemleri ve yorumlarınızı paylaşmanızdan memnuniyet duyarım 😊

İzlediğiniz için teşekkür ederim 💐👍

Sağlık ve sevgiyle
Psikolog Dr. Bora KÜÇÜKYAZICI

Önerdiğim Videolarım:
DEPRESYON BELİRTİLERİ NELERDİR?
►💻 https://goo.gl/ZLzdxL

ÖZGÜVEN GELİŞTİRME TEKNİKLERİ NELERDİR?
►💻 https://goo.gl/d2ABCE

WEB SİTEMİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ
►💻 http://www.braincenter.com.tr

Bu satırları okuyan değerli anne-baba, lütfen şunu düşünmenizi istiyorum:

– Anne veya babanızın gittiği ilkokula mı devam etmiştiniz?

Eğer bu soruya verdiğiniz yanıt “Hayır!” ise, muhtemelen biricik evladınızı anneanne veya babaanne desteği çok sınırlı olacak şekilde büyütmek durumundasınız demektir.

Geçmiş yıllarda aileye katılan torunun büyüme ve gelişme aşamalarında olası yaşanacak sıkıntılar konusunda çözüm basitti:

– Bebek nasıl beslenecek, nasıl uyutulacak, hangi oyuncaklar alınacak, okul ödevleri nasıl yaptırılacak, gençlik döneminde ergen ile nasıl iletişim kurulacak? Tüm bu soruların yanıtları yeni anne-babaya paket program olarak, anneanne-babaanne-dede ve hatta ebeveynlik deneyimi bulunan diğer akrabalar ile aktarılıyordu.

Oysa şu an yeni anne-baba olan ebeveyn, bu geçmiş deneyimlerden hem uzak kaldı ve hem de devir değişti, günümüz sıkıntıları geçmişe göre farklılık gösterebiliyor. Bu 2 parametre bir araya geldiğinde, bugün eli yüzü düzgün, akıllı ve fikirli, doğru düzgün evlat yetiştirme konusunda anne-baba’lar ne yapacakları, nasıl davranacakları konusunda araştırma yapmak ve güncel doğruları yakalamayı istiyorlar.

Dr. Bora Küçükyazıcı’nın sizler için kaleme aldığı bu rehber kitap, çocuk yetiştirirken en sık karşılaşacağınız 100 sorun konusunda sizlere yol gösterecek 100 cevap içermektedir.

Unutmayın, ebeveynlik becerileri, sonradan öğrenilir ve geliştirilir. Bu kitap, bireysel gelişiminize katkı sağlayacaktır.

Dr. Bora Küçükyazıcı – Neuro Trainer
Uzm. Klinik Psikolog & Aile Danışmanı

Brain Center of İstanbul
Ataşehir, İstanbul – Türkiye
Tel: 0 216 6887778

►💻 http://www.borakucukyazici.com
►💻 http://www.cocukvegenc.com
►💻 http://www.youtube.com/borakucukyazici
►💻 http://www.facebook.com/borakucuky

kitap tanıtımı,kitap tanıtımı nasıl yapılır,kitap tavsiyesi,kitap tavsiyeleri,kitap tavsiye,anne baba kitap,kitap tanıtım video,kitap tanıtım örnek,kitap tavsiye anne baba,anne baba için kitap öneri,kitap tanıtımı yaparken,kitap önerisi,kitap önerisi video,kitap önerileri,anne baba için kitap öneri,tavsiye edilen kitap,anne baba kitabı,etkili ebeveyn kitabı,mutlaka okunması gerek,önerilen kitap,anne baba kitap önerisi,anne baba kitapları

(Toplamda 31 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ