İlişkinde sakın bu hataya düşme

Sara Pour Kimdir?
İlk ve orta öğrenimini yurtdışında tamamlayan Sara, yüksek öğreniminin ilk adımını Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde atmıştır.
Eczacılık Fakültesi’nin 5 yıllık süresi içerisinde kendisinin ilgi alanlarını belirlemiş ve bu ilgi alanlarında eğitimler alarak kendisini geliştirmeye başlamıştır.
Kendisinin özellikle ilaçlar konusunda 2 yıl kadar eczanedeki pratikleri ile tecrübelerini biriktirmiştir.
Doktorasını farmakognozi yani bitkisel ilaçlar üzerine aynı okulda başlamıştır. Bunca yıllık eğitim hayatını çeşitli başarılarla taçlandıran, Sara 2014 yılının Ocak ayında hayatını baştan aşağı değiştirecek olan trafik kazası yapmıştır. Bu kaza tüm yaşamını ve tüm düşüncelerini ve hayata karşı bakış açılarını değiştirmiştir. Hastanenin yoğun bakım sürecinde bilincinin açık vücudunun kapalı olduğunu, kendisine yapılan müdahaleleri algılayabildiğini fakat yanıt veremediğinin gerçeğini farketti. İşte bu andan sonra kendi ifadesiyle ‘’hayatımın mihenk taşı ‘’ diyerek adlandırdığı yeni bir bakış açısı kazandı. Sara’nın tüm amacı fiziksel acıdan çok ruhsal acı çeken kişilere yardım etmek olmuştur. Bu amaçla tedavide ilacın dışarda değil de insanın içinde olduğunu gözlemledi. Sonuç olarak Sara hayatında yaşadığı bu deneyim sayesinde artık bilinçaltı gerçeğine yoğunlaşarak çalışmalarına devam etti. Sağlığına kavuştuktan sonra İranda “Mevlana terapi” ve “Evrensel Bilinç” öğretisini tamamlayarak, İtalya’da “İlişkilerin Bilinçaltı” adlı eğitimlerine katılmıştır. Türkiyede, yaşam koçluğu, beden dili, kişisel gelişim alanlarında eğitimler aldı. Özellikle seminerlerinde ve eğitimlerinde kullandığı üslubu daha çekici hale getirmek için 2 yıl boyunca filmstar atölyesinde, kamera önü oyunculuk eğitimi ve yönetmenlikle ilgili tüyolar bile almıştır. En son kendi akademisini kurmaya karar verip ve Evrensel Bilinç Akademisi’ni 2017 yılında kurmuştur. Hali hazırda Yakın Doğu Üniversitesi, Eczacılık fakültesinde öğrencilere ders vermektedir.

İletişim numaramız 05379180665
Kişisel sosyal medya hesaplarımdan beni takip edebilirsiniz;

Facebook ► https://www.facebook.com/sara.pour.tr
Twitter ► https://twitter.com/sara_pour_tr
Instagram ► https://www.instagram.com/sara.pour.tr/
Web sitem ► http://www.sarapour.com
Linkedin ► https://www.linkedin.com/in/sara-pour-8a1b8111a/

(Toplamda 30 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ