Hayatınızı Değiştirecek 7 Alışkanlık | Etkili insanların 7 alışkanlığı – Stephen Covey | Kitap özeti

Etkili insanların 7 alışkanlığı kitabı hayatınızı değiştirecek, başarılı insan olmanızı sağlayacak en önemli kişisel gelişim kitaplardan birisi. Bu resimli kitap özeti videosu kitaptakı en önemli kısımları bir yere toplamış olsa da, kitabın orijinalının yerini alamaz. Onun için de, kitabı tam olarak okumazını kesinlikle tavsiye ederim. Hayatınızı değiştirmek, iş ilişkilerinizi geliştirmek istiyorsanız kitabı yalnızca okumakla kalmayıp, oradan öğrendiklerinizi derhal hayatınıza uygulamaya çalışmakda fayda var.

Bundan başka, videoyu paylaşmanızı rica ederim. Çünkü bununla biz yalnız kendimizi değil, etrafımızdakı insanların da gelişmesine yardımcı olacağız.

Hazırladı: Fuad Aliyev (ZihinX)
Seslendirme: Fuad Aliyev (ZihinX)
Facebook: ZehinX (https://www.facebook.com/zihinx)
Instagram: ZehinX (https://www.instagram.com/zihinx)

Video ve icerisinde kullanılan tüm ses materiallarının kullanım hakkı Fuad Aliyeve mahsus. Baskaları tarafından izinsiz kullanılması yasaktır.

The video and all audios used in the video are copyrighted by Fuad Aliyev with an official license and cannot be reused in other online channels. In the case of abuse of copyrights, the rights will be claimed.

(Toplamda 21 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ