Erkekleri Etkilemenin Ve Kendine Aşık Etmenin Yolları-Unutulamayan Kadın Olmak

Erkekleri etkilemenin yollarını merak ediyor musunuz ? Erkekleri kendine aşık etmek için neler yapabilirsin ? Bu videoda aşkı ve aşık olmayı da inceledik.
Bir erkeği kendinize nasıl aşık edersiniz ? Onu kendinize nasıl bağlarsınız ? Önce aşkın ne olduğunu anlamamızda fayda var. Aşık olduğumuzda beyin kimyalarımız değişmeye başlar, seratonin, dopamin, oksitosin, en üst safhadadır. Aşık olmaya başladığın anda bilincin devre dışıdır dolayısıyla aşık etmek bilinçle değil aslında inanmakla ilgili bir durumdur. Karşı taraf senin aradığı kişi gibi olduğuna inanırsa aşk başlar. Demek ki aşık etmek için ilk adım onu inandırman gerekiyor. Ancak Uzun Vadeli sağlıklı bir ilişki yaşamak istiyorsanız gerçeklerin gücünden yararlanarak bu inancı sağlamanız gerekir.
Peki bu inancı nasıl sağlarsın ?
1-Sizin dışınızda işleyen sistemsel bir kural var, sistem güçlüden yana çalışır. Güçlü olmayı şöyle düşünebilirsiniz kadınlar için erkeğin başarılı ve zengin olmasıyken, erkek içinse kadının güzelliğine bakımına ve giyimine önem vermesidir. Bunlar ilk başta çekici gelse de ilerleyen süreçte esas önemli olan yüzeyde görünenin altıdır, yani sağlam bir karakter ve irade ararlar, güven, dürüstlük, sadakat, samimiyet, açıklık, tutarlılık gibi altta yatan daha derin değerlere çekilmekte, bu değerleri barındıran karakterleri ciddi olarak düşünmektedir ve güzelliğinde önüne geçebilmektedir.
2-Onunla uyum kurmak için kendiniz olmaktan vazgeçmeyin. Onun gözünde kişisel imaj çizmeye çalışmayın, insan ilişkilerinden temel bir kural vericem size etkilemek istiyorsanız etkilemeye çalışmayın, kendiniz olun. Bir danışanım vardı, sevgilisiyle her şey ilk 1 ay çok güzeldi, birlikte tatile bile gitmişlerdi, ama daha sonra hiç konuşmamaya ve birbirlerinden soğumaya başladılar, çünkü çocuk kızı etkilemek için kızın hep sevdiği şeyleri kendi de çok seviyormuş gibi yapıyordu, ve kendini ilişkide ihmal ediyordu, kendinize saygı duymazsanız kimse size saygı duymaz. Yaranmak için bir şey yaptığınızda bunun sizi onun gözünde yükselteceğini düşünüyorsunuz ama tam tersi partnerinizin gözünde düşerseniz.

DAHA FAZLASI İÇİN:

www.erdemtaskinsu.com

Ayrıca Sosyal Medya Hesaplarımdan Paylaşımlarımı Takip Edebilirsiniz:
► Abonemiz Olun : https://www.youtube.com/c/erdemtaskin…
► Facebook : https://www.facebook.com/erdemtaskinsu
► İnstagram :https://www.instagram.com/erdemtaskinsu/
► Takipte kalın : https://www.youtube.com/c/erdemtaskinsu

(Toplamda 32 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ