Daha Başarılı Olmak İçin Şu Dört Kuralı Uygulayın-Kişisel Gelişim

Daha başarılı olmak istiyoruz, peki kişisel gelişim yönünden kendi başarı potansiyelimizi üst seviyeye getirecek yaklaşım ve taktikler nelerdir ? Bu videoda bunları anlattım.
Tüm Videolar►https://www.youtube.com/user/kuantum888/videos

► Erdem Taşkınsu(Online-Koçluk-Seminer Talepleri İçin) : www.erdemtaskinsu.com
Başarılı olmak dokunulmazlık tacı gibi, eğer başarılıysan sözün daha çok geçer, adeta büyüleyici bir etkiye sahip olursun, herkes başarılı olmak istiyor peki daha başarılı olmak için neler yapılabilir ?

Başarı nedir ?
Başarı sadece bir sonuç değildir, başarı için bütüne yani sürece bakmamız gerekiyor. Başarısızlık da bir sonuçtur, başarı da bir sonuçtur.

Başarılı insanların Ortak özellikleri Nedir ?

Tüm başarılı insanların ortak özelliklerine baktığımız yaşamların bir bölümünde başarısızlık yaşamışlardır ama daha önemli olan kişisel gelişimimiz için daha önemli bir faktör, başarısızlığa geçici bir sonuç, bir basamak ve bir öğretmen olarak bakmışlardır. İşte bizimde tutumuz ve sloganımız şu olmalı başarısızlık bir sonuçtur ve yeni öğrenmelerin kaynağıdır. Eğer meseleye böyle bakarsanız hiçbir güç sizi durduramaz.

► Abonemiz Olun : https://www.youtube.com/c/erdemtaskinsu/?sub_confirmation=1
► Facebook : https://www.facebook.com/erdemtaskinsu
► İnstagram :https://www.instagram.com/erdemtaskinsu/
► Takipte kalın : https://www.youtube.com/c/erdemtaskinsu

Müzik;
Audionautix sanatçısının The Angels Weep adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://audionautix.com/

(Toplamda 10 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ