Bolluk Ve Bereket Senin Hakkın ! Paranın Çekim Yasası-Bolluk Bilinci

Kıtlık Bilinci Analizini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

Bolluk-bereket-bilinci

Bolluk ve bereketimizi arttırmak için kıtlık bilincinden bolluk bilincine nasıl geçeriz, bu konuda bazı bilgiler anlattım.

Para deyince hepimizin aklına sanırım Napolyon para para para sözü gelir. Para kelimesinden daha önemli olan bir şey var, paraya olan tutumun ve inançların. Sen para önemlidir, gereklidir desen bile paraya dair bilinçaltı kodların ve inançların paranın akışını bloke edebilir ya da sana parayı bolluk ve bereket içinde çekebilir.
Peki para deyince sen ne hissediyorsun ? kıtlık hissediyor musun, şansız, ya da günah olduğunu düşünür müsün ? Yoksa bir bolluk mu hissediyorsun? Zenginliğin ve paranın hakkın olduğunu düşünüyor musun ? Paraya olan tutumunuz ya da inancınız davranışlarınızı da belirleyor.
Para ile ilgili böyle bolluk ve bereket ritüelleri yapılıyor, eğer ki kıtlık bilincinin bakış açısına sahipseniz ,önce bolluk bilincine geçmeniz gerekir. Ritüel umut ettiğiniz için, enerjinizi arttırır kendinizi iyi hissettirir, ama gerçek çekim için bolluk bilincinin bakış açısına sahip olmalı ve bilinçaltınızda kökleşmiş para ile ilgili yanlış kalıpların temizlenmesi gerekir. Hakkı olan parasını istemekte zorluk yaşayan, görüşme yaptığım bir kişi vardı, ve altında insanlar ona paragöz demesinden kaygılanıyordu, bir başka kişinin ise durumu, müşterileri devamlı onun parasını geciktiriyordu, para dair inançlarımızı tutumlarımızı da etkiliyor, tutumlar da davranışlarımıza yansıyor.
Paran bereketli hale getiren kıtlık bilinci değil, bolluk bilincidir. Yani para ile ilgili frekansını yükselten bolluk bilincidir.
Kıtlık bilinci nedir ? Bolluk bilinci Nedir ?

Daha Fazlası İçin

Abonemiz Olun : https://www.youtube.com/c/erdemtaskinsu/?sub_confirmation=1
Facebook : https://www.facebook.com/erdemtaskinsu
İnstagram :https://www.instagram.com/erdemtaskinsu/
Takipte kalın : https://www.youtube.com/c/erdemtaskinsu

(Toplamda 24 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ