Bilinçaltı İngilizce Öğrenme Meditasyonu ve Yabancı Dil

İngilizce öğrenme sürecinizi bilinçaltı teknikleri ile hızlandırabilirsiniz ve yabancı dil öğrenme konusunda ben ingilizceyi öğrenemem gibi inançlarınızı temizlemek ve yapabilirim inancını bilinçaltına yüklemek içindir.

Özellikle ingilizce öğrenmeye dair inancınızı kaybediyorsanız ya da ingilizceyi daha hızlı öğrenebileceğinize dair inancınızı yükseltmek istiyorsanız çok etkili olacaktır.

UYARI: Bu meditasyon çalışması tamamen bireysel gelişim amaçlıdır. Tıbbi yardım ya da tedavi yerine geçmez. Kendi kendine gelişim için pozitif zihin yapısı, self-meditasyon ve olumlama kayıtlarıdır.

Bu video ingilizce öğrenmenizi desteklemek için hazırlanmıştır. NLP ile ingilizce, bilinçaltı ingilizce gibi kavramları duymuş olabilirsiniz, bu bu teknikler sadece ingilizceyi öğrenme sürecinizi hızlandırır. Dolayısıyla bu çalışma ingilizceyi öğrenme garantisini vermiyor ama ingilizceyi daha hızlı öğrenmeniz için bir katalizör etkisi yaratabilir.

İngilizce Nasıl Daha Hızlı Öğrenilir ?

Bu kaydımızda sizi ingilizceyi öğrenmenizi engelleyen bilinçaltı negatif kayıtları temizlemenize ve ingilizce için olumlu güçlü inançlar yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Hızlı öğrenme süreci keşfetme, tutku ve öğrenme şevki ile orantılıdır bu yüzden tutkuyla öğrendiklerimizi daha hızlı öğreniriz.

Yeni Kayıtlar İçin : https://www.youtube.com/c/erdemtaskinsu
Facebook : https://www.facebook.com/erdemtaskinsu
İnstagram :https://www.instagram.com/erdemtaskinsu/

Chris Zabriskie sanatçısının Prelude No. 11 adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/…) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://chriszabriskie.com/preludes/
Sanatçı: http://chriszabriskie.com/

(Toplamda 21 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ