Belki hayallerindeki gibi olmaz ama

Bir sevdiğin olsun;Belki hayallerindeki gibi olmaz koşullar ama, bir şeyleri birlikte var etmenin tadı bi başka… Bir şey iste;İmkansız olsun. Peşinden koş. Yorul. Defalarca vazgeç. Defalarca dene. Susmanın çaresizliğini de yaşa bağırmanın da. Uykuların kaçsın. Düşündükçe saç diplerin bile uyuşsun. Her ne ise bu istediğin, aşk da olur iş de. Yeter ki gece yatağına yattığında “Ben elimden geleni yaptım” de.
Yazı: @merickeskin

Sara Pour kimdir?
Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu olan Sara Pour, aynı üniversitede farmakognozi yani bitkisel ilaçlar üzerine doktorasına başladı.
Eczacılık Fakültesi’nin 5 yıllık süresi içerisinde kendisinin ilgi alanlarını belirleyip ve bu ilgi alanlarında eğitimler alarak kendisini geliştirdi. İran’da “Mevlana terapi” ve “Evrensel Bilinç”, İtalya’da ise “İlişkilerin Bilinçaltı” eğitimlerini tamamladıktan sonra, Türkiye’de, yaşam koçluğu, beden dili, kişisel gelişim alanlarında eğitim aldı.
2 yıl boyunca filmstar atölyesinde, kamera önü oyunculuk ve yönetmenlikle ilgili eğitimler alan Sara, en son kendi akademisini kurmaya karar verip Evrensel Bilinç Akademisi’ni 2017 yılında kurmuştur. Şu an Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi, Eczacılık fakültesinde öğrencilerine ingilizce dilinde ders vermektedir.

Kişisel sosyal medya hesaplarımdan beni takip edebilirsiniz;

Facebook ►https://www.facebook.com/sara.pour.tr/
Twitter ► https://twitter.com/sara_pour_tr
Instagram ► https://www.instagram.com/sara.pour.tr/
Snapchat ► https://www.snapchat.com/add/sara.pourtr
Linkedin ► https://www.linkedin.com/in/sara-pour-8a1b8111a/

(Toplamda 30 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ