2018 NASIL SENİN YILIN OLUR ? YENİ BİR SEN İÇİN GELİŞİM ! BOŞ DEĞİL,DOLU HAYALLER

Bu video da kişisel gelişimimize yönelik 2018 için kendimizi yapılandırmak adına, kendi dönüşümümüz ve değişimimiz için neler yapabiliriz bunlardan bahsettim.
2017 Yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakıyoruz, belki sen bu videoyu izlediğinde 2018 de olacağız ya da geçmiş olacak, 2018 de olsak bile burada anlatacaklarımın işine yaracağını düşünüyorum. ama yeni bir yılın enerjisi yüksektir, kollektif olarak bir enerji var. Peki 2018 den neler bekliyorsun ? Başarı, huzur, aşk, iyimserlik, para, bolluk, bir dakika her yıl bunları beklemiyor muyuz zaten ? Her yıl bilet de alıyoruz. Bu yıl benim yılım olacak demiyor muyuz zaten ? Neden o zaman istediğimiz gibi olmuyor ? Hadi 2018 yapılandırmaya var mısınız ?
Biliyorsun her yeni yıldan insanlar yeni hayaller ve dileklerde bulunur bu güzel bir şeydir, ama 2018 in gerçekten güzel geçmesini istiyorsak, 2017 anlamamız gerekir , Hayat ileriye bakarak yaşanır, geriye bakarak anlaşılır. 2018 de 2017 de sana kötü gelenleri bırakmalısın ve iyi gelenleri sürmelisin. Bazıları huylarını da bırakman gerekebilir, bazı davranışlarını, eylemlerini devam ettirmen, bazı insanların hayatında olması bazı insanların çıkması gerektiği, sen onların kim olduğunu biliyorsun. Kötü niyetli seni aşağı çeken tipleri videomuzda anlatmıştık.
Peki neleri bırakmaya niyet edebilirsin ? Kendinle ilgili neleri bırakabilirsin ? Bu yıl senin enerjini düşürenler nelerdi ? Dengeyi sağlamanın önündeki engeller nelerdi ? Kendimize bir ayna tutalım. Bunları yaz mesela, bu yıl tembellik yaptım, az kitap okudum, az çalıştım. Bu yıl düzensizdim bu çok enerjimi çaldı. Çok dedikodu yaptım. Kilo aldım. Bazı insanları kırdım. Söz verdim ama tutamadım.
Bu yıl gerçekten çok kötümserdim kendimi hep yargıladım. Küçük gördüm, zayıflaştırdım kendimi.
Bu yıl kendimden önce hep insanları tutdum. Bak geride bırakıyoruz artık.

Bu şarkıyı herhangi bir videonuzda kullanmakta serbestsiniz ancak şunları video açıklamanıza eklemeniz gerekir:
Audionautix sanatçısının Noel adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://audionautix.com/

(Toplamda 11 kez ziyaret edildi, Bugün 1 ziyaret aldı.)

İlgili Videolar

YORUM YAZ